İçeriğe geç

Giresun Kırklareli Arası Kaç KM

Giresun Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Giresun ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Giresun Kırklareli arası kaç km? Giresun Kırklareli arası kaç saat? Giresun Kırklareli yol tarifi? Giresun Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Giresun ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Giresun Kırklareli Arası Kaç KM

Giresun Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1145 km’dir. Giresun Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 938 km’dir.

Giresun Kırklareli Arası Kaç KM

Giresun Kırklareli Arası Kaç Saat

Giresun Kırklareli arası kaç saat; Giresun Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1145 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Giresun Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Giresun Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 938 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

12 saat 30 dakika

Otobüs ile;

14 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 45 dakika

Giresun Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Giresun Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1145 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 63 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 92 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Giresun Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Giresun Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.