İçeriğe geç

Gaziantep Kırklareli Arası Kaç KM

Gaziantep Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Gaziantep ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Gaziantep Kırklareli arası kaç km? Gaziantep Kırklareli arası kaç saat? Gaziantep Kırklareli yol tarifi? Gaziantep Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Gaziantep ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Gaziantep ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Gaziantep ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Gaziantep ili yüzölçümü yaklaşık 6,803 km2’dir. Gaziantep ilinin coğrafi konumu ise 37°02′26″K 37°18′25″D GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Gaziantep Kırklareli Arası Kaç KM

Gaziantep Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1373 km’dir. Gaziantep Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1016 km’dir.

Gaziantep Kırklareli Arası Kaç KM

Gaziantep Kırklareli Arası Kaç Saat

Gaziantep Kırklareli arası kaç saat; Gaziantep Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1373 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. Gaziantep Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 17 saat 30 dakika sürmektedir. Gaziantep Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1016 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 51 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

15 saat 30 dakika

Otobüs ile;

17 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 51 dakika

Gaziantep Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Gaziantep Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1373 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 76 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 110 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Gaziantep Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Gaziantep Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Gaziantep’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gaziantep’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.