İçeriğe geç

Eskişehir Kırklareli Arası Kaç KM

Eskişehir Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Eskişehir ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Eskişehir Kırklareli arası kaç km? Eskişehir Kırklareli arası kaç saat? Eskişehir Kırklareli yol tarifi? Eskişehir Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Eskişehir ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Eskişehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Eskişehir ili yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46´ 15.1752″ ve 30° 30´56.1744″ GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Eskişehir Kırklareli Arası Kaç KM

Eskişehir Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 496 km’dir. Eskişehir Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 355 km’dir.

Eskişehir Kırklareli Arası Kaç KM

Eskişehir Kırklareli Arası Kaç Saat

Eskişehir Kırklareli arası kaç saat; Eskişehir Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 496 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Eskişehir Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Eskişehir Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 355 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

1 saat

Eskişehir Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Eskişehir Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 496 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 28 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 40 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Eskişehir Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Eskişehir Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.