İçeriğe geç

Erzurum Kırklareli Arası Kaç KM

Erzurum Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Erzurum ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Erzurum Kırklareli arası kaç km? Erzurum Kırklareli arası kaç saat? Erzurum Kırklareli yol tarifi? Erzurum Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Erzurum ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Erzurum ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Erzurum ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Erzurum ili yüzölçümü yaklaşık 25,355 km2’dir. Erzurum ilinin coğrafi konumu ise 39° 57′ 23″ K  41° 10′ 12″D GPS     koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Erzurum Kırklareli Arası Kaç KM

Erzurum Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1445 km’dir. Erzurum Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1199 km’dir.

Erzurum Kırklareli Arası Kaç KM

Erzurum Kırklareli Arası Kaç Saat

Erzurum Kırklareli arası kaç saat; Erzurum Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1445 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 16 saat sürmektedir. Erzurum Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 18 saat sürmektedir. Erzurum Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1199 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

16 saat

Otobüs ile;

18 saat

Uçak ile;

2 saat 5 dakika

Erzurum Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Erzurum Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1445 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 80 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 115 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Erzurum Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Erzurum Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Erzurum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Erzurum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.