İçeriğe geç

Elazığ Kırklareli Arası Kaç KM

Elazığ Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Elazığ ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Elazığ Kırklareli arası kaç km? Elazığ Kırklareli arası kaç saat? Elazığ Kırklareli yol tarifi? Elazığ Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Elazığ ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Elazığ ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Elazığ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Elazığ ili yüzölçümü yaklaşık 9,153 km2’dir. Elazığ ilinin coğrafi konumu ise 40° 21’ ile 38° 30’K 38°17 ile 39°11D GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Elazığ Kırklareli Arası Kaç KM

Elazığ Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1410 km’dir. Elazığ Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1075 km’dir.

Elazığ Kırklareli Arası Kaç KM

Elazığ Kırklareli Arası Kaç Saat

Elazığ Kırklareli arası kaç saat; Elazığ Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1410 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. Elazığ Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 17 saat 30 dakika sürmektedir. Elazığ Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1075 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

15 saat 30 dakika

Otobüs ile;

17 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 55 dakika

Elazığ Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Elazığ Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1410 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 78 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 113 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Elazığ Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Elazığ Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Elazığ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Elazığ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.