İçeriğe geç

Düzce Kırklareli Arası Kaç KM

Düzce Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Düzce ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Düzce Kırklareli arası kaç km? Düzce Kırklareli arası kaç saat? Düzce Kırklareli yol tarifi? Düzce Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Düzce ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Düzce Kırklareli Arası Kaç KM

Düzce Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 433 km’dir. Düzce Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 345 km’dir.

Düzce Kırklareli Arası Kaç KM

Düzce Kırklareli Arası Kaç Saat

Düzce Kırklareli arası kaç saat; Düzce Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 433 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat sürmektedir. Düzce Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 345 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 57 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat

Otobüs ile;

6 saat 30 dakika

Uçak ile;

57 dakika

Düzce Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Düzce Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 433 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 24 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 35 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Düzce Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Düzce Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.