İçeriğe geç

Denizli Kırklareli Arası Kaç KM

Denizli Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Denizli ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Denizli Kırklareli arası kaç km? Denizli Kırklareli arası kaç saat? Denizli Kırklareli yol tarifi? Denizli Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Denizli ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Denizli ili;

Ege bölgesinde yer alan Denizli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Denizli ili yüzölçümü yaklaşık 12.134 km2’dir. Denizli ilinin coğrafi konumu ise 37°46′24.3″K 29°5′12.9″D  GPS     koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Denizli Kırklareli Arası Kaç KM

Denizli Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 627 km’dir. Denizli Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 490 km’dir.

Denizli Kırklareli Arası Kaç KM

Denizli Kırklareli Arası Kaç Saat

Denizli Kırklareli arası kaç saat; Denizli Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 627 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat sürmektedir. Denizli Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Denizli Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 490 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat

Otobüs ile;

8 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 10 dakika

Denizli Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Denizli Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 627 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 35 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 51 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Denizli Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Denizli Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Denizli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Denizli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.