İçeriğe geç

Çorum Kırklareli Arası Kaç KM

Çorum Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Çorum ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Çorum Kırklareli arası kaç km? Çorum Kırklareli arası kaç saat? Çorum Kırklareli yol tarifi? Çorum Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Çorum ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Çorum ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Çorum ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Çorum ili yüzölçümü yaklaşık 12,820 km2’dir. Çorum ilinin coğrafi konumu ise 40.581°K 34.648°D GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Çorum Kırklareli Arası Kaç KM

Çorum Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 840 km’dir. Çorum Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 662 km’dir.

Çorum Kırklareli Arası Kaç KM

Çorum Kırklareli Arası Kaç Saat

Çorum Kırklareli arası kaç saat; Çorum Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 840 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Çorum Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat sürmektedir. Çorum Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 662 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 22 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat 30 dakika

Otobüs ile;

11 saat

Uçak ile;

1 saat 22 dakika

Çorum Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Çorum Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 840 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 47 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 68 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Çorum Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Çorum Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Çorum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çorum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.