İçeriğe geç

Çankırı Kırklareli Arası Kaç KM

Çankırı Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Çankırı ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Çankırı Kırklareli arası kaç km? Çankırı Kırklareli arası kaç saat? Çankırı Kırklareli yol tarifi? Çankırı Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Çankırı ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Çankırı ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Çankırı ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Çankırı ili yüzölçümü yaklaşık 7,388 km2’dir. Çankırı ilinin coğrafi konumu ise 40° 30′41°K 32° 30′34°D GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Çankırı Kırklareli Arası Kaç KM

Çankırı Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 675 km’dir. Çankırı Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 531 km’dir.

Çankırı Kırklareli Arası Kaç KM

Çankırı Kırklareli Arası Kaç Saat

Çankırı Kırklareli arası kaç saat; Çankırı Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 675 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Çankırı Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir. Çankırı Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 531 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 12 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat 12 dakika

Çankırı Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Çankırı Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 675 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 38 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 55 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Çankırı Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Çankırı Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Çankırı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çankırı’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.