İçeriğe geç

Burdur Kırklareli Arası Kaç KM

Burdur Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Burdur ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Burdur Kırklareli arası kaç km? Burdur Kırklareli arası kaç saat? Burdur Kırklareli yol tarifi? Burdur Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Burdur ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Burdur ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Burdur ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Burdur ili yüzölçümü yaklaşık 7.176 km2’dir. Burdur ilinin coğrafi konumu ise 37°25′26″K 30°05′04″D GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Burdur Kırklareli Arası Kaç KM

Burdur Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 804 km’dir. Burdur Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 519 km’dir.

Burdur Kırklareli Arası Kaç Saat

Burdur Kırklareli arası kaç saat; Burdur Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 804 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat sürmektedir. Burdur Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir. Burdur Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 519 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 11 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat

Otobüs ile;

10 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 11 dakika

Burdur Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Burdur Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 804 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 45 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 65 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Burdur Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Burdur Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Burdur’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Burdur’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.