İçeriğe geç

Bolu Kırklareli Arası Kaç KM

Bolu Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Bolu ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bolu Kırklareli arası kaç km? Bolu Kırklareli arası kaç saat? Bolu Kırklareli yol tarifi? Bolu Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bolu ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bolu Kırklareli Arası Kaç KM

Bolu Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 474 km’dir. Bolu Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 384 km’dir.

Bolu Kırklareli Arası Kaç Saat

Bolu Kırklareli arası kaç saat; Bolu Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 474 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Bolu Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Bolu Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 384 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

1 saat

Bolu Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bolu Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 474 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 27 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 38 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bolu Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bolu Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.