İçeriğe geç

Bitlis Kırklareli Arası Kaç KM

Bitlis Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Bitlis ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bitlis Kırklareli arası kaç km? Bitlis Kırklareli arası kaç saat? Bitlis Kırklareli yol tarifi? Bitlis Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bitlis ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Bitlis ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Bitlis ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bitlis ili yüzölçümü yaklaşık 10,582 km2’dir. Bitlis ilinin coğrafi konumu ise 38°31′33″K 42°23′16″D  GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bitlis Kırklareli Arası Kaç KM

Bitlis Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1863 km’dir. Bitlis Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1320 km’dir.

Bitlis Kırklareli Arası Kaç Saat

Bitlis Kırklareli arası kaç saat; Bitlis Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1863 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 20 saat 30 dakika sürmektedir. Bitlis Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 22 saat 30 dakika sürmektedir. Bitlis Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1320 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

20 saat 30 dakika

Otobüs ile;

22 saat 30 dakika

Uçak ile;

2 saat 15 dakika

Bitlis Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bitlis Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1863 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 103 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 150 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bitlis Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bitlis Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bitlis’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bitlis’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.