İçeriğe geç

Bingöl Kırklareli Arası Kaç KM

Bingöl Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Bingöl ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bingöl Kırklareli arası kaç km? Bingöl Kırklareli arası kaç saat? Bingöl Kırklareli yol tarifi? Bingöl Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bingöl ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Bingöl ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Bingöl ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bingöl ili yüzölçümü yaklaşık 8,253 km2’dir. Bingöl ilinin coğrafi konumu ise 39°02′28″K 40°40′33″D GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bingöl Kırklareli Arası Kaç KM

Bingöl Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1547 km’dir. Bingöl Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1170 km’dir.

Bingöl Kırklareli Arası Kaç Saat

Bingöl Kırklareli arası kaç saat; Bingöl Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1547 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 17 saat 30 dakika sürmektedir. Bingöl Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 19 saat 30 dakika sürmektedir. Bingöl Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1170 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

17 saat 30 dakika

Otobüs ile;

19 saat 30 dakika

Uçak ile;

2 saat 5 dakika

Bingöl Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bingöl Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1547 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 86 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 124 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bingöl Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bingöl Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bingöl’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bingöl’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.