İçeriğe geç

Bilecik Kırklareli Arası Kaç KM

Bilecik Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Bilecik ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bilecik Kırklareli arası kaç km? Bilecik Kırklareli arası kaç saat? Bilecik Kırklareli yol tarifi? Bilecik Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bilecik ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 14.030 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 36°30-38°25” Kuzey ve 34°48-36°41” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bilecik Kırklareli Arası Kaç KM

Bilecik Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 457 km’dir. Bilecik Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 292 km’dir.

Bilecik Kırklareli Arası Kaç Saat

Bilecik Kırklareli arası kaç saat; Bilecik Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 457 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat sürmektedir. Bilecik Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Bilecik Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 292 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat

Otobüs ile;

6 saat 30 dakika

Uçak ile;

55 dakika

Bilecik Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bilecik Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 457 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 26 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 37 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bilecik Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bilecik Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.