İçeriğe geç

Batman Kırklareli Arası Kaç KM

Batman Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Batman ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Batman Kırklareli arası kaç km? Batman Kırklareli arası kaç saat? Batman Kırklareli yol tarifi? Batman Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Batman ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Batman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Batman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Batman ili yüzölçümü yaklaşık 4,654 km2’dir. Batman ilinin coğrafi konumu ise 38°04′55″K 41°24′26″D  GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Batman Kırklareli Arası Kaç KM

Batman Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1760 km’dir. Batman Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1263 km’dir.

Batman Kırklareli Arası Kaç Saat

Batman Kırklareli arası kaç saat; Batman Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1760 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 19 saat 30 dakika sürmektedir. Batman Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 22 saat sürmektedir. Batman Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1263 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat 11 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

19 saat 30 dakika

Otobüs ile;

22 saat

Uçak ile;

2 saat 11 dakika

Batman Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Batman Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1760 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 97 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 141 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Batman Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Batman Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Batman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Batman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.