Kırklareli Babaeski Arası Kaç KM

Kırklareli Babaeski arası kaç km; yazımızda öncelikle Kırklareli ve Babaeski şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kırklareli Babaeski arası kaç km? Kırklareli Babaeski arası kaç saat? Kırklareli Babaeski yol tarifi? Kırklareli Babaeski arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kırklareli ile Babaeski İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ilinin yüzölçümü yaklaşık 6,304 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41° 44′ 7.7064” Kuzey ve 27° 13′ 27.7284” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Babaeski ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Babaeski ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 670 km2dir. Babaeski ilçesinin coğrafi konumu 41° 25′ 52.7664” Kuzey ve 27° 5′ 30.4764” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli Babaeski Arası Kaç KM

Kırklareli Babaeski arası mesafe karayolu ile yaklaşık 60 km’dir.

Kırklareli Babaeski Arası Kaç KM

Kırklareli Babaeski Arası Kaç Saat

Kırklareli Babaeski arası kaç saat; Kırklareli Babaeski arası mesafe karayolu ile yaklaşık 60 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Kırklareli Babaeski arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Kırklareli Babaeski Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kırklareli Babaeski arası mesafe karayolu ile yaklaşık 60 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 4 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 5 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kırklareli Babaeski Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kırklareli Babaeski arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Babaeski’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Babaeski’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.