İçeriğe geç

Kırıkkale Zonguldak Arası Kaç KM

Kırıkkale Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Kırıkkale ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kırıkkale Zonguldak arası kaç km? Kırıkkale Zonguldak arası kaç saat? Kırıkkale Zonguldak yol tarifi? Kırıkkale Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kırıkkale ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Kırıkkale ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırıkkale ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırıkkale ili yüzölçümü yaklaşık 4,365 km2’dir. Kırıkkale ilinin coğrafi konumu ise 39°52′11″K 33°42′58″D  GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Kırıkkale Zonguldak Arası Kaç KM

Kırıkkale Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 352 km’dir. Kırıkkale Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 231 km’dir.

Kırıkkale Zonguldak Arası Kaç KM

Kırıkkale Zonguldak Arası Kaç Saat

Kırıkkale Zonguldak arası kaç saat; Kırıkkale Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 352 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat sürmektedir. Kırıkkale Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat sürmektedir. Kırıkkale Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 231 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat

Otobüs ile;

5 saat

Uçak ile;

50 dakika

Kırıkkale Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kırıkkale Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 352 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 20 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 29 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kırıkkale Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kırıkkale Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kırıkkale’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırıkkale’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.