İçeriğe geç

Kırıkkale Uşak Arası Kaç KM

Kırıkkale Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Kırıkkale ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kırıkkale Uşak arası kaç km? Kırıkkale Uşak arası kaç saat? Kırıkkale Uşak yol tarifi? Kırıkkale Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kırıkkale ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Kırıkkale ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırıkkale ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırıkkale ili yüzölçümü yaklaşık 4,365 km2’dir. Kırıkkale ilinin coğrafi konumu ise 39°52′11″K 33°42′58″D  GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Kırıkkale Uşak Arası Kaç KM

Kırıkkale Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 454 km’dir. Kırıkkale Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 377 km’dir.

Kırıkkale Uşak Arası Kaç KM

Kırıkkale Uşak Arası Kaç Saat

Kırıkkale Uşak arası kaç saat; Kırıkkale Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 454 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat sürmektedir. Kırıkkale Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Kırıkkale Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 377 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat

Otobüs ile;

6 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat

Kırıkkale Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kırıkkale Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 454 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 25 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 37 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kırıkkale Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kırıkkale Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kırıkkale’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırıkkale’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.