İçeriğe geç

Kırıkkale Osmaniye Arası Kaç KM

Kırıkkale Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Kırıkkale ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kırıkkale Osmaniye arası kaç km? Kırıkkale Osmaniye arası kaç saat? Kırıkkale Osmaniye yol tarifi? Kırıkkale Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kırıkkale ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

Kırıkkale ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırıkkale ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırıkkale ili yüzölçümü yaklaşık 4,365 km2’dir. Kırıkkale ilinin coğrafi konumu ise 39°52′11″K 33°42′58″D  GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Kırıkkale Osmaniye Arası Kaç KM

Kırıkkale Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 551 km’dir. Kırıkkale Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 390 km’dir.

Kırıkkale Osmaniye Arası Kaç KM

Kırıkkale Osmaniye Arası Kaç Saat

Kırıkkale Osmaniye arası kaç saat; Kırıkkale Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 551 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Kırıkkale Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Kırıkkale Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 390 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat

Kırıkkale Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kırıkkale Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 551 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 31 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 45 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kırıkkale Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kırıkkale Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kırıkkale’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırıkkale’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.