İçeriğe geç

Ordu Kırıkkale Arası Kaç KM

Ordu Kırıkkale arası kaç km; yazımızda öncelikle Ordu ve Kırıkkale şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ordu Kırıkkale arası kaç km? Ordu Kırıkkale arası kaç saat? Ordu Kırıkkale yol tarifi? Ordu Kırıkkale arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ordu ile Kırıkkale İli Hakkında Genel Bilgiler

Ordu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Ordu ili yüzölçümü yaklaşık 5,952 km2’dir. Ordu ilinin coğrafi konumu ise 40° 58,8´ Kuzey 37° 52,2´ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kırıkkale ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırıkkale ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırıkkale ili yüzölçümü yaklaşık 4,365 km2’dir. Kırıkkale ilinin coğrafi konumu ise 39°52′11″K 33°42′58″D  GPS koordinatlarıdır.

Ordu Kırıkkale Arası Kaç KM

Ordu Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 486 km’dir. Ordu Kırıkkale arası mesafe havayolu ile yaklaşık 392 km’dir.

Ordu Kırıkkale Arası Kaç KM

Ordu Kırıkkale Arası Kaç Saat

Ordu Kırıkkale arası kaç saat; Ordu Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 486 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Ordu Kırıkkale arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saatsürmektedir. Ordu Kırıkkale arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 392 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

1 saat

Ordu Kırıkkale Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ordu Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 486 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 27 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 39 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ordu Kırıkkale Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ordu Kırıkkale arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ordu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ordu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırıkkale’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırıkkale’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.