İçeriğe geç

Manisa Kırıkkale Arası Kaç KM

Manisa Kırıkkale arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Kırıkkale şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Kırıkkale arası kaç km? Manisa Kırıkkale arası kaç saat? Manisa Kırıkkale yol tarifi? Manisa Kırıkkale arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Kırıkkale İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS    koordinatlarıdır.

Kırıkkale ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırıkkale ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırıkkale ili yüzölçümü yaklaşık 4,365 km2’dir. Kırıkkale ilinin coğrafi konumu ise 39°52′11″K 33°42′58″D  GPS koordinatlarıdır.

Manisa Kırıkkale Arası Kaç KM

Manisa Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 651 km’dir. Manisa Kırıkkale arası mesafe havayolu ile yaklaşık 542 km’dir.

Manisa Kırıkkale Arası Kaç KM

Manisa Kırıkkale Arası Kaç Saat

Manisa Kırıkkale arası kaç saat; Manisa Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 651 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Kırıkkale arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir. Manisa Kırıkkale arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 542 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Manisa Kırıkkale Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 651 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 36 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 53 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Kırıkkale Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Kırıkkale arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırıkkale’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırıkkale’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.