İçeriğe geç

Kırıkkale Kütahya Arası Kaç KM

Kırıkkale Kütahya arası kaç km; yazımızda öncelikle Kırıkkale ve Kütahya şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kırıkkale Kütahya arası kaç km? Kırıkkale Kütahya arası kaç saat? Kırıkkale Kütahya yol tarifi? Kırıkkale Kütahya arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kırıkkale ile Kütahya İli Hakkında Genel Bilgiler

Kırıkkale ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırıkkale ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırıkkale ili yüzölçümü yaklaşık 4,365 km2’dir. Kırıkkale ilinin coğrafi konumu ise 39°52′11″K 33°42′58″D  GPS koordinatlarıdır.

Kütahya ili;

Ege bölgesinde yer alan Kütahya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kütahya ili yüzölçümü yaklaşık 11,977 km2’dir. Kütahya ilinin coğrafi konumu ise enlem: 39.4200 ve boylam: 29.9857 GPS koordinatlarıdır.

Kırıkkale Kütahya Arası Kaç KM

Kırıkkale Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 398 km’dir. Kırıkkale Kütahya arası mesafe havayolu ile yaklaşık 306 km’dir.

Kırıkkale Kütahya Arası Kaç KM

Kırıkkale Kütahya Arası Kaç Saat

Kırıkkale Kütahya arası kaç saat; Kırıkkale Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 398 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Kırıkkale Kütahya arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Kırıkkale Kütahya arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 306 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Uçak ile;

55 dakika

Kırıkkale Kütahya Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kırıkkale Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 398 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 22 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 32 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kırıkkale Kütahya Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kırıkkale Kütahya arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kırıkkale’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırıkkale’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kütahya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kütahya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.