İçeriğe geç

Kırıkkale Kırklareli Arası Kaç KM

Kırıkkale Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Kırıkkale ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kırıkkale Kırklareli arası kaç km? Kırıkkale Kırklareli arası kaç saat? Kırıkkale Kırklareli yol tarifi? Kırıkkale Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kırıkkale ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Kırıkkale ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırıkkale ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kırıkkale ili yüzölçümü yaklaşık 4,365 km2’dir. Kırıkkale ilinin coğrafi konumu ise 39°52′11″K 33°42′58″D  GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kırıkkale Kırklareli Arası Kaç KM

Kırıkkale Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 735 km’dir. Kırıkkale Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 570 km’dir.

Kırıkkale Kırklareli Arası Kaç KM

Kırıkkale Kırklareli Arası Kaç Saat

Kırıkkale Kırklareli arası kaç saat; Kırıkkale Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 735 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Kırıkkale Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat sürmektedir. Kırıkkale Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 570 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat 30 dakika

Otobüs ile;

10 saat

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Kırıkkale Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kırıkkale Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 735 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 41 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 59 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kırıkkale Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kırıkkale Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kırıkkale’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırıkkale’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.