Isparta Kırıkkale Arası Kaç KM

Isparta Kırıkkale arası kaç km; yazımızda öncelikle Isparta ve Kırıkkale şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Isparta Kırıkkale arası kaç km? Isparta Kırıkkale arası kaç saat? Isparta Kırıkkale yol tarifi? Isparta Kırıkkale arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Isparta ile Kırıkkale İli Hakkında Genel Bilgiler

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Isparta ili yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS koordinatlarıdır.

Kırıkkale ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırıkkale ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırıkkale ili yüzölçümü yaklaşık 4,365 km2’dir. Kırıkkale ilinin coğrafi konumu ise 39°52′11″K 33°42′58″D  GPS koordinatlarıdır.

Isparta Kırıkkale Arası Kaç KM

Isparta Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 457 km’dir. Isparta Kırıkkale arası mesafe havayolu ile yaklaşık 346 km’dir.

Isparta Kırıkkale Arası Kaç KM

Isparta Kırıkkale Arası Kaç Saat

Isparta Kırıkkale arası kaç saat; Isparta Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 457 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat sürmektedir. Isparta Kırıkkale arası mesafe otobüs ile yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Isparta Kırıkkale arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 346 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat

Otobüs ile;

6 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat

Isparta Kırıkkale Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Isparta Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 457 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 26 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 37 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Isparta Kırıkkale Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Isparta Kırıkkale arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırıkkale’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırıkkale’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.