İçeriğe geç

Gümüşhane Kırıkkale Arası Kaç KM

Gümüşhane Kırıkkale arası kaç km; yazımızda öncelikle Gümüşhane ve Kırıkkale şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Gümüşhane Kırıkkale arası kaç km? Gümüşhane Kırıkkale arası kaç saat? Gümüşhane Kırıkkale yol tarifi? Gümüşhane Kırıkkale arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Gümüşhane ile Kırıkkale İli Hakkında Genel Bilgiler

Gümüşhane ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Gümüşhane ili yüzölçümü yaklaşık 6,575km2’dir. Gümüşhane ilinin coğrafi konumu ise 40°23′17″K 39°25′07″D GPS koordinatlarıdır.

Kırıkkale ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırıkkale ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırıkkale ili yüzölçümü yaklaşık 4,365 km2’dir. Kırıkkale ilinin coğrafi konumu ise 39°52′11″K 33°42′58″D  GPS koordinatlarıdır.

Gümüşhane Kırıkkale Arası Kaç KM

Gümüşhane Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 620 km’dir. Gümüşhane Kırıkkale arası mesafe havayolu ile yaklaşık 496 km’dir.

Gümüşhane Kırıkkale Arası Kaç KM

Gümüşhane Kırıkkale Arası Kaç Saat

Gümüşhane Kırıkkale arası kaç saat; Gümüşhane Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 620 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat sürmektedir. Gümüşhane Kırıkkale arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Gümüşhane Kırıkkale arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 496 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat

Otobüs ile;

8 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 10 dakika

Gümüşhane Kırıkkale Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Gümüşhane Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 620 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 35 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 50 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Gümüşhane Kırıkkale Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Gümüşhane Kırıkkale arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Gümüşhane’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşhane’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırıkkale’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırıkkale’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.