İçeriğe geç

Giresun Kırıkkale Arası Kaç KM

Giresun Kırıkkale arası kaç km; yazımızda öncelikle Giresun ve Kırıkkale şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Giresun Kırıkkale arası kaç km? Giresun Kırıkkale arası kaç saat? Giresun Kırıkkale yol tarifi? Giresun Kırıkkale arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Giresun ile Kırıkkale İli Hakkında Genel Bilgiler

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Kırıkkale ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırıkkale ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırıkkale ili yüzölçümü yaklaşık 4,365 km2’dir. Kırıkkale ilinin coğrafi konumu ise 39°52′11″K 33°42′58″D  GPS koordinatlarıdır.

Giresun Kırıkkale Arası Kaç KM

Giresun Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 513 km’dir. Giresun Kırıkkale arası mesafe havayolu ile yaklaşık 410 km’dir.

Giresun Kırıkkale Arası Kaç KM

Giresun Kırıkkale Arası Kaç Saat

Giresun Kırıkkale arası kaç saat; Giresun Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 513 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Giresun Kırıkkale arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Giresun Kırıkkale arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 410 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Giresun Kırıkkale Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Giresun Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 513 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 29 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 42 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Giresun Kırıkkale Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Giresun Kırıkkale arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırıkkale’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırıkkale’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.