İçeriğe geç

Düzce Kırıkkale Arası Kaç KM

Düzce Kırıkkale arası kaç km; yazımızda öncelikle Düzce ve Kırıkkale şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Düzce Kırıkkale arası kaç km? Düzce Kırıkkale arası kaç saat? Düzce Kırıkkale yol tarifi? Düzce Kırıkkale arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Düzce ile Kırıkkale İli Hakkında Genel Bilgiler

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Kırıkkale ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırıkkale ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırıkkale ili yüzölçümü yaklaşık 4,365 km2’dir. Kırıkkale ilinin coğrafi konumu ise 39°52′11″K 33°42′58″D  GPS koordinatlarıdır.

Düzce Kırıkkale Arası Kaç KM

Düzce Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 310 km’dir. Düzce Kırıkkale arası mesafe havayolu ile yaklaşık 229 km’dir.

Düzce Kırıkkale Arası Kaç KM

Düzce Kırıkkale Arası Kaç Saat

Düzce Kırıkkale arası kaç saat; Düzce Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 310 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Kırıkkale arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Kırıkkale arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 229 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat 30 dakika

Otobüs ile;

4 saat 30 dakika

Uçak ile;

50 dakika

Düzce Kırıkkale Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Düzce Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 310 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 18 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 25 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Düzce Kırıkkale Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Düzce Kırıkkale arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırıkkale’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırıkkale’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.