Çorum Kırıkkale Arası Kaç KM

Çorum Kırıkkale arası kaç km; yazımızda öncelikle Çorum ve Kırıkkale şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Çorum Kırıkkale arası kaç km? Çorum Kırıkkale arası kaç saat? Çorum Kırıkkale yol tarifi? Çorum Kırıkkale arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Çorum ile Kırıkkale İli Hakkında Genel Bilgiler

Çorum ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Çorum ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Çorum ili yüzölçümü yaklaşık 12,820 km2’dir. Çorum ilinin coğrafi konumu ise 40.581°K 34.648°D GPS koordinatlarıdır.

Kırıkkale ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırıkkale ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırıkkale ili yüzölçümü yaklaşık 4,365 km2’dir. Kırıkkale ilinin coğrafi konumu ise 39°52′11″K 33°42′58″D  GPS koordinatlarıdır.

Çorum Kırıkkale Arası Kaç KM

Çorum Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 164 km’dir. Çorum Kırıkkale arası mesafe havayolu ile yaklaşık 147 km’dir.

Çorum Kırıkkale Arası Kaç KM

Çorum Kırıkkale Arası Kaç Saat

Çorum Kırıkkale arası kaç saat; Çorum Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 164 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat sürmektedir. Çorum Kırıkkale arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat sürmektedir. Çorum Kırıkkale arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 147 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 41 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat

Otobüs ile;

3 saat

Uçak ile;

41 dakika

Çorum Kırıkkale Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Çorum Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 164 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 10 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 14 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Çorum Kırıkkale Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Çorum Kırıkkale arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Çorum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çorum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırıkkale’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırıkkale’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.