İçeriğe geç

Bolu Kırıkkale Arası Kaç KM

Bolu Kırıkkale arası kaç km; yazımızda öncelikle Bolu ve Kırıkkale şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bolu Kırıkkale arası kaç km? Bolu Kırıkkale arası kaç saat? Bolu Kırıkkale yol tarifi? Bolu Kırıkkale arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bolu ile Kırıkkale İli Hakkında Genel Bilgiler

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Kırıkkale ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırıkkale ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırıkkale ili yüzölçümü yaklaşık 4,365 km2’dir. Kırıkkale ilinin coğrafi konumu ise 39°52′11″K 33°42′58″D  GPS koordinatlarıdır.

Bolu Kırıkkale Arası Kaç KM

Bolu Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 286 km’dir. Bolu Kırıkkale arası mesafe havayolu ile yaklaşık 206 km’dir.

Bolu Kırıkkale Arası Kaç Saat

Bolu Kırıkkale arası kaç saat; Bolu Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 286 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Bolu Kırıkkale arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Bolu Kırıkkale arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 206 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 46 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat 30 dakika

Otobüs ile;

4 saat 30 dakika

Uçak ile;

46 dakika

Bolu Kırıkkale Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bolu Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 286 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 16 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 23 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bolu Kırıkkale Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bolu Kırıkkale arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırıkkale’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırıkkale’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.