İçeriğe geç

Bilecik Kırıkkale Arası Kaç KM

Bilecik Kırıkkale arası kaç km; yazımızda öncelikle Bilecik ve Kırıkkale şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bilecik Kırıkkale arası kaç km? Bilecik Kırıkkale arası kaç saat? Bilecik Kırıkkale yol tarifi? Bilecik Kırıkkale arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bilecik ile Kırıkkale İli Hakkında Genel Bilgiler

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 14.030 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 36°30-38°25” Kuzey ve 34°48-36°41” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kırıkkale ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırıkkale ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırıkkale ili yüzölçümü yaklaşık 4,365 km2’dir. Kırıkkale ilinin coğrafi konumu ise 39°52′11″K 33°42′58″D  GPS koordinatlarıdır.

Bilecik Kırıkkale Arası Kaç KM

Bilecik Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 403 km’dir. Bilecik Kırıkkale arası mesafe havayolu ile yaklaşık 303 km’dir.

Bilecik Kırıkkale Arası Kaç Saat

Bilecik Kırıkkale arası kaç saat; Bilecik Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 403 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Bilecik Kırıkkale arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Bilecik Kırıkkale arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 303 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Uçak ile;

55 dakika

Bilecik Kırıkkale Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bilecik Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 403 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 23 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 33 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bilecik Kırıkkale Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bilecik Kırıkkale arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırıkkale’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırıkkale’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.