İçeriğe geç

Batman Kırıkkale Arası Kaç KM

Batman Kırıkkale arası kaç km; yazımızda öncelikle Batman ve Kırıkkale şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Batman Kırıkkale arası kaç km? Batman Kırıkkale arası kaç saat? Batman Kırıkkale yol tarifi? Batman Kırıkkale arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Batman ile Kırıkkale İli Hakkında Genel Bilgiler

Batman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Batman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Batman ili yüzölçümü yaklaşık 4,654 km2’dir. Batman ilinin coğrafi konumu ise 38°04′55″K 41°24′26″D  GPS koordinatlarıdır.

Kırıkkale ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırıkkale ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırıkkale ili yüzölçümü yaklaşık 4,365 km2’dir. Kırıkkale ilinin coğrafi konumu ise 39°52′11″K 33°42′58″D  GPS koordinatlarıdır.

Batman Kırıkkale Arası Kaç KM

Batman Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 905 km’dir. Batman Kırıkkale arası mesafe havayolu ile yaklaşık 696 km’dir.

Batman Kırıkkale Arası Kaç Saat

Batman Kırıkkale arası kaç saat; Batman Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 905 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat sürmektedir. Batman Kırıkkale arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat sürmektedir. Batman Kırıkkale arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 696 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 25 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat

Otobüs ile;

12 saat

Uçak ile;

1 saat 25 dakika

Batman Kırıkkale Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Batman Kırıkkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 905 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 50 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 73 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Batman Kırıkkale Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Batman Kırıkkale arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Batman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Batman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırıkkale’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırıkkale’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.