İçeriğe geç

Kilis Zonguldak Arası Kaç KM

Kilis Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Kilis ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kilis Zonguldak arası kaç km? Kilis Zonguldak arası kaç saat? Kilis Zonguldak yol tarifi? Kilis Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kilis ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Kilis ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Kilis ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kilis ili yüzölçümü yaklaşık 1.642 km2’dir. Kilis ilinin coğrafi konumu ise 36°48′03″K 37°07′26″D GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Kilis Zonguldak Arası Kaç KM

Kilis Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1040 km’dir. Kilis Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 700 km’dir.

Kilis Zonguldak Arası Kaç KM

Kilis Zonguldak Arası Kaç Saat

Kilis Zonguldak arası kaç saat; Kilis Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1040 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Kilis Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Kilis Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 700 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 25 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat 30 dakika

Otobüs ile;

13 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 25 dakika

Kilis Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kilis Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1040 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 58 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 84 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kilis Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kilis Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kilis’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kilis’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.