İçeriğe geç

Kilis Kırklareli Arası Kaç KM

Kilis Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Kilis ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kilis Kırklareli arası kaç km? Kilis Kırklareli arası kaç saat? Kilis Kırklareli yol tarifi? Kilis Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kilis ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Kilis ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Kilis ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kilis ili yüzölçümü yaklaşık 1.642 km2’dir. Kilis ilinin coğrafi konumu ise 36°48′03″K 37°07′26″D GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kilis Kırklareli Arası Kaç KM

Kilis Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1426 km’dir. Kilis Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1019 km’dir.

Kilis Kırklareli Arası Kaç KM

Kilis Kırklareli Arası Kaç Saat

Kilis Kırklareli arası kaç saat; Kilis Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1426 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 16 saat sürmektedir. Kilis Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 18 saat sürmektedir. Kilis Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1019 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 51 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

16 saat

Otobüs ile;

18 saat

Uçak ile;

1 saat 51 dakika

Kilis Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kilis Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1426 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 79 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 115 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kilis Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kilis Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kilis’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kilis’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.