İçeriğe geç

Düzce Kilis Arası Kaç KM

Düzce Kilis arası kaç km; yazımızda öncelikle Düzce ve Kilis şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Düzce Kilis arası kaç km? Düzce Kilis arası kaç saat? Düzce Kilis yol tarifi? Düzce Kilis arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Düzce ile Kilis İli Hakkında Genel Bilgiler

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Kilis ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Kilis ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kilis ili yüzölçümü yaklaşık 1.642 km2’dir. Kilis ilinin coğrafi konumu ise 36°48′03″K 37°07′26″D GPS koordinatlarıdır.

Düzce Kilis Arası Kaç KM

Düzce Kilis arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1015 km’dir. Düzce Kilis arası mesafe havayolu ile yaklaşık 691 km’dir.

Düzce Kilis Arası Kaç KM

Düzce Kilis Arası Kaç Saat

Düzce Kilis arası kaç saat; Düzce Kilis arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1015 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Kilis arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Kilis arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 691 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 25 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat 30 dakika

Otobüs ile;

13 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 25 dakika

Düzce Kilis Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Düzce Kilis arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1015 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 56 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 82 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Düzce Kilis Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Düzce Kilis arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kilis’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kilis’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.