İçeriğe geç

Bilecik Kilis Arası Kaç KM

Bilecik Kilis arası kaç km; yazımızda öncelikle Bilecik ve Kilis şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bilecik Kilis arası kaç km? Bilecik Kilis arası kaç saat? Bilecik Kilis yol tarifi? Bilecik Kilis arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bilecik ile Kilis İli Hakkında Genel Bilgiler

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 14.030 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 36°30-38°25” Kuzey ve 34°48-36°41” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kilis ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Kilis ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kilis ili yüzölçümü yaklaşık 1.642 km2’dir. Kilis ilinin coğrafi konumu ise 36°48′03″K 37°07′26″D GPS koordinatlarıdır.

Bilecik Kilis Arası Kaç KM

Bilecik Kilis arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1034 km’dir. Bilecik Kilis arası mesafe havayolu ile yaklaşık 730 km’dir.

Bilecik Kilis Arası Kaç Saat

Bilecik Kilis arası kaç saat; Bilecik Kilis arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1034 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Bilecik Kilis arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Bilecik Kilis arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 730 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat 30 dakika

Otobüs ile;

13 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 30 dakika

Bilecik Kilis Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bilecik Kilis arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1034 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 57 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 83 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bilecik Kilis Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bilecik Kilis arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kilis’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kilis’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.