İçeriğe geç

Keşap Yol Tarifi

Giresun Keşap yol tarifi; yazımızda öncelikle Keşap şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Keşap’a nasıl gidilir? Keşap yol tarifi? Keşap yol haritası? Keşap İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Keşap İlçesi Hakkında

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun’un ilçesi olan Keşap, Giresun’un yerleşim yerlerinden biridir. Keşap İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 197 km2’dir. Keşap ilçesinin rakımı ise 11 m olarak hesaplanmıştır. Keşap ilinin doğusunda ise Espiye ve Yağlıdere, batısında Giresun Merkez, Güneyinde ise Dereli ilçeleri bulunmaktadır. Keşap ilçesi Karadeniz iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Keşap İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Keşap ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 19.630 nüfusa sahiptir.

Keşap İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Keşap Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Keşap’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Keşap Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Keşap’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Keşap’a Nasıl Gidilir? Keşap Yol Tarifi

Keşap’a kara yolu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Keşap’a gelebilirsiniz. Keşap karayolu ile Giresun şehir merkezine 23.7 km, İstanbul’a yaklaşık 946 km, Ankara’ya yaklaşık 612 km, İzmir’den ise yaklaşık 1.299 km uzaklıktadır. Hava yolu ve Demir yolu ile ulaşımı yoktur.