Keşan İzmir Arası Kaç KM

Keşan İzmir arası kaç km; yazımızda öncelikle Keşan ve İzmir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Keşan İzmir arası kaç km? Keşan İzmir arası kaç saat? Keşan İzmir yol tarifi? Keşan İzmir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Keşan ile İzmir İli Hakkında Genel Bilgiler

Keşan ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Keşan ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 6,119 km2’dir. Keşan ilçesinin coğrafi konumu ise 41° 40′ 37.6752” Kuzey ve 26° 33′ 20.5776” Doğu GPS koordinatlarıdır.

İzmir ili;

Ege bölgesinde yer alan İzmir ilinin yüzölçümü yaklaşık 12,007 km2dir. İzmir ilinin coğrafi konumu ise 38° 25′ 25.4388” Kuzey ve 27° 8′ 34.1736” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Keşan İzmir Arası Kaç KM

Keşan İzmir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 458 km’dir.

Keşan İzmir Arası Kaç KM

Keşan İzmir Arası Kaç Saat

Keşan İzmir arası kaç saat; Keşan İzmir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 458 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat sürmektedir. Keşan İzmir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat

Otobüs ile;

6 saat 30 dakika

Keşan İzmir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Keşan İzmir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 458 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 26 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 37 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Keşan İzmir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Keşan İzmir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Keşan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Keşan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan İzmir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan İzmir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.