Keşan Gelibolu Arası Kaç KM

Keşan Gelibolu arası kaç km; yazımızda öncelikle Keşan ve Gelibolu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Keşan Gelibolu arası kaç km? Keşan Gelibolu arası kaç saat? Keşan Gelibolu yol tarifi? Keşan Gelibolu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Keşan ile Gelibolu İli Hakkında Genel Bilgiler

Keşan ili;

Marmara bölgesinde yer alan Keşan ilinin yüzölçümü yaklaşık 1,098 km2’dir. Keşan ilinin coğrafi konumu ise 40° 51′ 31.0176” Kuzey ve 26° 37′ 48.1476” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Gelibolu ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Gelibolu ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 823 km2dir. Gelibolu ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 24′ 50.3496” Kuzey ve 26° 40′ 11.9856” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Keşan Gelibolu Arası Kaç KM

Keşan Gelibolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 77 km’dir.

Keşan Gelibolu Arası Kaç KM

Keşan Gelibolu Arası Kaç Saat

Keşan Gelibolu arası kaç saat; Keşan Gelibolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 77 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Keşan Gelibolu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Keşan Gelibolu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Keşan Gelibolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 77 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 5 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 7 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Keşan Gelibolu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Keşan Gelibolu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Keşan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Keşan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gelibolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gelibolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.