Keşan Çanakkale Arası Kaç KM

Keşan Çanakkale arası kaç km; yazımızda öncelikle Keşan ve Çanakkale şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Keşan Çanakkale arası kaç km? Keşan Çanakkale arası kaç saat? Keşan Çanakkale yol tarifi? Keşan Çanakkale arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Keşan ile Çanakkale İli Hakkında Genel Bilgiler

Keşan ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Keşan ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,098 km2’dir. Keşan ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 51′ 31.0176” Kuzey ve 26° 37′ 48.1476” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Çanakkale ili;

Marmara bölgesinde yer alan Çanakkale ilinin yüzölçümü yaklaşık 9,955 km2dir. Çanakkale ilinin coğrafi konumu ise 40° 8′ 48.1956” Kuzey ve 26° 24′ 30.9132” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Keşan Çanakkale Arası Kaç KM

Keşan Çanakkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 117 km’dir.

Keşan Çanakkale Arası Kaç KM

Keşan Çanakkale Arası Kaç Saat

Keşan Çanakkale arası kaç saat; Keşan Çanakkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 117 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Keşan Çanakkale arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

 2 saat 30 dakika

Keşan Çanakkale Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Keşan Çanakkale arası mesafe karayolu ile yaklaşık 117 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 7 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 10 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Keşan Çanakkale Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Keşan Çanakkale arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Keşan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Keşan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Çanakkale’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çanakkale’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.