İçeriğe geç

Keçiborlu Yol Tarifi

Isparta Keçiborlu yol tarifi; yazımızda öncelikle Keçiborlu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Keçiborlu’ya nasıl gidilir? Keçiborlu yol tarifi? Keçiborlu yol haritası? Keçiborlu İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Keçiborlu İlçesi Hakkında

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta’nın ilçesi olan Keçiborlu, Isparta’nın yerleşim yerlerinden biridir. Keçiborlu İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 494 km2’dir. Keçiborlu ilçesinin rakımı ise 1.004 m olarak hesaplanmıştır. Keçiborlu ilinin Kuzeyinde Afyonkarahisar, doğusunda ise Gönen, batısında ve Güneyinde ise Burdur ilçeleri bulunmaktadır. Keçiborlu ilçesi Akdeniz iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Keçiborlu İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Keçiborlu ilçesi 2020 yılı TÜİK verilerine göre 13.879 nüfusa sahiptir.

Keçiborlu İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Keçiborlu Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Keçiborlu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Keçiborlu Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Keçiborlu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Keçiborlu’ya Nasıl Gidilir? Keçiborlu Yol Tarifi

Keçiborlu’ya kara yolu, hava yolu ya da demir yolunu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Keçiborlu’ya gelebilirsiniz. Keçiborlu karayolu ile Isparta şehir merkezine 51.1 km, İstanbul’a yaklaşık 532 km, Ankara’ya yaklaşık 385 km, İzmir’den ise yaklaşık 370 km uzaklıktadır. Hava yolunu tercih edecek olursanız, bulunduğunuz şehrin havalimanından Isparta Şehir Merkezinde yer alan Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’na gidebilirsiniz. Isparta Süleyman Demirel Havaalanından özel araçla ve ya toplu taşıma araçlarıyla Keçiborlu ilçesine ulaşım sağlayabilirsiniz. Demir yolu ile ulaşımı tercih edecek olursanız TCDD seferleri sayesinde Isparta’ya demiryolu üzerinden ulaşabilirsiniz. Isparta demiryolu istasyonlarından yine özel araçla ve ya toplu taşıma araçlarıyla Keçiborlu ilçesine ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır.