İçeriğe geç

Kayseri Zonguldak Arası Kaç KM

Kayseri Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Kayseri ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kayseri Zonguldak arası kaç km? Kayseri Zonguldak arası kaç saat? Kayseri Zonguldak yol tarifi? Kayseri Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kayseri ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Kayseri ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kayseri ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kayseri ili yüzölçümü yaklaşık 17,170 km2’dir. Kayseri ilinin coğrafi konumu ise 37° 39′ 00.5″ N 39° 18′ 08.0″ N GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Kayseri Zonguldak Arası Kaç KM

Kayseri Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 592 km’dir. Kayseri Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 438 km’dir.

Kayseri Zonguldak Arası Kaç KM

Kayseri Zonguldak Arası Kaç Saat

Kayseri Zonguldak arası kaç saat; Kayseri Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 592 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Kayseri Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Kayseri Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 438 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Kayseri Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kayseri Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 592 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 33 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 48 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kayseri Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kayseri Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kayseri’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kayseri’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.