İçeriğe geç

Kayseri Tomarza Arası Kaç KM

Kayseri Tomarza arası kaç km; yazımızda öncelikle Kayseri ve Tomarza şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kayseri Tomarza arası kaç km? Kayseri Tomarza arası kaç saat? Kayseri Tomarza yol tarifi? Kayseri Tomarza arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kayseri ile Tomarza İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Kayseri ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kayseri ilinin yüzölçümü yaklaşık 17,170km2’dir.Kayseri ilinin coğrafi konumu ise 38° 43′ 13.7640” Kuzey ve 35° 28′ 57.3492” DoğuGPS koordinatlarıdır.

Tomarza ilçesi;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Tomarzailçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,405 km2dir.Tomarza ilçesinin coğrafi konumu ise 38° 26′ 52.5336” Kuzey ve 35° 47′ 56.7708” DoğuGPSkoordinatlarıdır.

Kayseri Tomarza Arası Kaç KM

Kayseri Tomarza arası mesafe karayolu ile yaklaşık 70 km’dir.

Kayseri Tomarza Arası Kaç KM

Kayseri Tomarza Arası Kaç Saat

Kayseri Tomarza arası kaç saat; Kayseri Tomarza arası mesafe karayolu ile yaklaşık 70 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saatsürmektedir. Kayseri Tomarza arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saatsürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Kayseri Tomarza Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kayseri Tomarza arası mesafe karayolu ile yaklaşık 70 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 4litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 6 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kayseri Tomarza Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kayseri Tomarza arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kayseri’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kayseri’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Tomarza’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tomarza’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.