İçeriğe geç

Kayseri Tekirdağ Arası Kaç KM

Kayseri Tekirdağ arası kaç km; yazımızda öncelikle Kayseri ve Tekirdağ şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kayseri Tekirdağ arası kaç km? Kayseri Tekirdağ arası kaç saat? Kayseri Tekirdağ yol tarifi? Kayseri Tekirdağ arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kayseri ile Tekirdağ İli Hakkında Genel Bilgiler

Kayseri ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kayseri ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kayseri ili yüzölçümü yaklaşık 17,170 km2’dir. Kayseri ilinin coğrafi konumu ise 37° 39′ 00.5″ N 39° 18′ 08.0″ N GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339  km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kayseri Tekirdağ Arası Kaç KM

Kayseri Tekirdağ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 911 km’dir. Kayseri Tekirdağ arası mesafe havayolu ile yaklaşık 726         km’dir.

Kayseri Tekirdağ Arası Kaç KM

Kayseri Tekirdağ Arası Kaç Saat

Kayseri Tekirdağ arası kaç saat; Kayseri Tekirdağ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 911 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir. Kayseri Tekirdağ arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Kayseri Tekirdağ arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 726 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat 30 dakika

Otobüs ile;

12 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 30 dakika

Kayseri Tekirdağ Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kayseri Tekirdağ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 911 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 51 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 73 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kayseri Tekirdağ Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kayseri Tekirdağ arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kayseri’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kayseri’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.