İçeriğe geç

Kayseri Ordu Arası Kaç KM

Kayseri Ordu arası kaç km; yazımızda öncelikle Kayseri ve Ordu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kayseri Ordu arası kaç km? Kayseri Ordu arası kaç saat? Kayseri Ordu yol tarifi? Kayseri Ordu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kayseri ile Ordu İli Hakkında Genel Bilgiler

Kayseri ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kayseri ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kayseri ili yüzölçümü yaklaşık 17,170 km2’dir. Kayseri ilinin coğrafi konumu ise 37° 39′ 00.5″ N 39° 18′ 08.0″ N GPS koordinatlarıdır.

Ordu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Ordu ili yüzölçümü yaklaşık 5,952 km2’dir. Ordu ilinin coğrafi konumu ise 40° 58,8´ Kuzey 37° 52,2´ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kayseri Ordu Arası Kaç KM

Kayseri Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 391 km’dir. Kayseri Ordu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 284 km’dir.

Kayseri Ordu Arası Kaç KM

Kayseri Ordu Arası Kaç Saat

Kayseri Ordu arası kaç saat; Kayseri Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 391 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Kayseri Ordu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Kayseri Ordu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 284 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Uçak ile;

55 dakika

Kayseri Ordu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kayseri Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 391 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 22 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 32 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kayseri Ordu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kayseri Ordu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kayseri’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kayseri’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Ordu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ordu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.