İçeriğe geç

Manisa Kayseri Arası Kaç KM

Manisa Kayseri arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Kayseri şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Kayseri arası kaç km? Manisa Kayseri arası kaç saat? Manisa Kayseri yol tarifi? Manisa Kayseri arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Kayseri İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS    koordinatlarıdır.

Kayseri ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kayseri ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kayseri ili yüzölçümü yaklaşık 17,170 km2’dir. Kayseri ilinin coğrafi konumu ise 37° 39′ 00.5″ N 39° 18′ 08.0″ N GPS koordinatlarıdır.

Manisa Kayseri Arası Kaç KM

Manisa Kayseri arası mesafe karayolu ile yaklaşık 815 km’dir. Manisa Kayseri arası mesafe havayolu ile yaklaşık 700 km’dir.

Manisa Kayseri Arası Kaç KM

Manisa Kayseri Arası Kaç Saat

Manisa Kayseri arası kaç saat; Manisa Kayseri arası mesafe karayolu ile yaklaşık 815 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat sürmektedir. Manisa Kayseri arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Kayseri arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 700 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat

Otobüs ile;

10 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 30 dakika

Manisa Kayseri Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Kayseri arası mesafe karayolu ile yaklaşık 815 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 45 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 66 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Kayseri Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Kayseri arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kayseri’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kayseri’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.