Kayseri Kırklareli Arası Kaç KM

Kayseri Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Kayseri ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kayseri Kırklareli arası kaç km? Kayseri Kırklareli arası kaç saat? Kayseri Kırklareli yol tarifi? Kayseri Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kayseri ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Kayseri ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kayseri ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kayseri ili yüzölçümü yaklaşık 17,170 km2’dir. Kayseri ilinin coğrafi konumu ise 37° 39′ 00.5″ N 39° 18′ 08.0″ N GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kayseri Kırklareli Arası Kaç KM

Kayseri Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 975 km’dir. Kayseri Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 778 km’dir.

Kayseri Kırklareli Arası Kaç KM

Kayseri Kırklareli Arası Kaç Saat

Kayseri Kırklareli arası kaç saat; Kayseri Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 975 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat sürmektedir. Kayseri Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat sürmektedir. Kayseri Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 778 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 35 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat

Otobüs ile;

13 saat

Uçak ile;

1 saat 35 dakika

Kayseri Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kayseri Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 975 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 54 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 79 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kayseri Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kayseri Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kayseri’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kayseri’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.