İçeriğe geç

Kayseri Isparta Arası Kaç KM

Kayseri Isparta arası kaç km; yazımızda öncelikle Kayseri ve Isparta şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kayseri Isparta arası kaç km? Kayseri Isparta arası kaç saat? Kayseri Isparta yol tarifi? Kayseri Isparta arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kayseri ile Isparta İli Hakkında Genel Bilgiler

Kayseri ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kayseri ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kayseri ili yüzölçümü yaklaşık 17,170 km2’dir. Kayseri ilinin coğrafi konumu ise 37° 39′ 00.5″ N 39° 18′ 08.0″ N GPS koordinatlarıdır.

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Isparta ili yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS koordinatlarıdır.

Kayseri Isparta Arası Kaç KM

Kayseri Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 547 km’dir. Kayseri Isparta arası mesafe havayolu ile yaklaşık 444 km’dir.

Kayseri Isparta Arası Kaç KM

Kayseri Isparta Arası Kaç Saat

Kayseri Isparta arası kaç saat; Kayseri Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 547 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat sürmektedir. Kayseri Isparta arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Kayseri Isparta arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 444 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat

Otobüs ile;

7 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Kayseri Isparta Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kayseri Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 547 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 31 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 44 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kayseri Isparta Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kayseri Isparta arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kayseri’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kayseri’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.