İçeriğe geç

Kayseri Gümüşhane Arası Kaç KM

Kayseri Gümüşhane arası kaç km; yazımızda öncelikle Kayseri ve Gümüşhane şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kayseri Gümüşhane arası kaç km? Kayseri Gümüşhane arası kaç saat? Kayseri Gümüşhane yol tarifi? Kayseri Gümüşhane arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kayseri ile Gümüşhane İli Hakkında Genel Bilgiler

Kayseri ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kayseri ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kayseri ili yüzölçümü yaklaşık 17,170 km2’dir. Kayseri ilinin coğrafi konumu ise 37° 39′ 00.5″ N 39° 18′ 08.0″ N GPS koordinatlarıdır.

Gümüşhane ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Gümüşhane ili yüzölçümü yaklaşık 6,575km2’dir. Gümüşhane ilinin coğrafi konumu ise 40°23′17″K 39°25′07″D GPS koordinatlarıdır.

Kayseri Gümüşhane Arası Kaç KM

Kayseri Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 451 km’dir. Kayseri Gümüşhane arası mesafe havayolu ile yaklaşık 371 km’dir.

Kayseri Gümüşhane Arası Kaç KM

Kayseri Gümüşhane Arası Kaç Saat

Kayseri Gümüşhane arası kaç saat; Kayseri Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 451 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat sürmektedir. Kayseri Gümüşhane arası mesafe otobüs ile yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Kayseri Gümüşhane arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 371 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat

Otobüs ile;

6 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat

Kayseri Gümüşhane Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kayseri Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 451 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 25 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 37 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kayseri Gümüşhane Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kayseri Gümüşhane arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kayseri’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kayseri’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gümüşhane’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşhane’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.