İçeriğe geç

Kayseri Giresun Arası Kaç KM

Kayseri Giresun arası kaç km; yazımızda öncelikle Kayseri ve Giresun şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kayseri Giresun arası kaç km? Kayseri Giresun arası kaç saat? Kayseri Giresun yol tarifi? Kayseri Giresun arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kayseri ile Giresun İli Hakkında Genel Bilgiler

Kayseri ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kayseri ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kayseri ili yüzölçümü yaklaşık 17,170 km2’dir. Kayseri ilinin coğrafi konumu ise 37° 39′ 00.5″ N 39° 18′ 08.0″ N GPS koordinatlarıdır.

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Kayseri Giresun Arası Kaç KM

Kayseri Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 482 km’dir. Kayseri Giresun arası mesafe havayolu ile yaklaşık 349 km’dir.

Kayseri Giresun Arası Kaç KM

Kayseri Giresun Arası Kaç Saat

Kayseri Giresun arası kaç saat; Kayseri Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 482 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika  sürmektedir. Kayseri Giresun arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Kayseri Giresun arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 349 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

1 saat

Kayseri Giresun Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kayseri Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 482 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 27 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 39 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kayseri Giresun Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kayseri Giresun arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kayseri’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kayseri’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.