Kayseri Gebze Arası Kaç KM

Kayseri Gebze arası kaç km; yazımızda öncelikle Kayseri ve Gebze şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kayseri Gebze arası kaç km? Kayseri Gebze arası kaç saat? Kayseri Gebze yol tarifi? Kayseri Gebze arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kayseri ile Gebze İli Hakkında Genel Bilgiler

Kayseri ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kayseri ilinin yüzölçümü yaklaşık 17,170 km2’dir. Kayseri ilinin coğrafi konumu ise 38° 43′ 13.7640” Kuzey ve 35° 28′ 57.3492” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Gebze ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Gebze ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 418 km2dir. Gebze ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 48′ 9.0612” Kuzey ve 29° 26′ 23.2620” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kayseri Gebze Arası Kaç KM

Kayseri Gebze arası mesafe karayolu ile yaklaşık 734 km’dir.

Kayseri Gebze Arası Kaç KM

Kayseri Gebze Arası Kaç Saat

Kayseri Gebze arası kaç saat; Kayseri Gebze arası mesafe karayolu ile yaklaşık 734 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Kayseri Gebze arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat 30 dakika

Otobüs ile;

10 saat

Kayseri Gebze Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kayseri Gebze arası mesafe karayolu ile yaklaşık 734 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 41 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 59 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kayseri Gebze Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kayseri Gebze arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kayseri’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kayseri’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gebze’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gebze’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.